Kandidaten Lijst

27163995_1472323652889705_4880046146757910734_o

Met trots presenteren wij de kandidatenlijst van Houten Anders!

1. Wayne Wilson

Lijsttrekker Houten Anders!

Wayne.Wilson@houtenanders.nl

2. John v Wijngaarden

Commissielid Houten Anders!

John.van.Wijngaarden@houtenanders.nl

3. Cisca ten Hoeve

Raadslid Houten Anders!

cisca.ten.hoeve@houtenanders.nl

4. Jeroen Sopers

Kandidaat Houten Anders!

Jeroen.Sopers@houtenanders.nl

5. Bartjan Meier

Kandidaat Houten Anders!

Bartjan.Meier@houtenanders.nl

6. Saskia de Pagter

Kandidaat Houten Anders!

Saskia.de.Pagter@houtenanders.nl

7. Axel Eerdman

Kandidaat Houten Anders!

Axel.Eerdman@houtenanders.nl

8. Bart Wendrich

Commissielid Houten Anders!

Bart.Wendrich@houtenanders.nl

9. Michel Hofstee

Raadslid Houten Anders!

Michel.Hofstee@houtenanders.nl

10. Herberd Prinsen

Kandidaat Houten Anders!

Herberd.Prinsen@houtenanders.nl

11. Henk Beugels

Kandidaat Houten Anders!

Henk.Beugels@houtenanders.nl