Fractie Houten Anders!

27163995_1472323652889705_4880046146757910734_o

Met trots presenteren wij de Fractie van Houten Anders!

Wayne Wilson

Raadslid Houten Anders!

Wayne.Wilson@houtenanders.nl

John van Wijngaarden

Commissielid Houten Anders!

John.van.Wijngaarden@houtenanders.nl

Bartjan Meier

Commissielid Houten Anders!

Bartjan.Meier@houtenanders.nl

Axel Eerdman

Commissielid Houten Anders!

Axel.Eerdman@houtenanders.nl

Inge Meier

Fractie Assistent Houten Anders!

Inge.Meier@houtenanders.nl

Saskia de Pagter

Communicatie Houten Anders!

Saskia.de.Pagter@houtenanders.nl

Michel Hofstee

Penningmeester Houten Anders!

Michel.Hofstee@houtenanders.nl

Bart Wendrich

Voorzitter Houten Anders!

Bart.Wendrich@houtenanders.nl

John de Pagter

Bestuurslid Houten Anders!

john.de.pagter@houtenanders.nl

Cisca ten Hoeve

Adviseur Houten Anders!

cisca.ten.hoeve@houtenanders.nl

Henk Beugels

Bestuurslid Houten Anders!

Henk.Beugels@houtenanders.nl

Jeroen Sopers

Adviseur Houten Anders!

Jeroen.Sopers@houtenanders.nl

Herberd Prinsen

Adviseur Houten Anders!

Herberd.Prinsen@houtenanders.nl